Miracle Shaper

Miracle Shaper terapi,Yeni nesil vücut bakım şekillendirme sistemidir. Vücudun genç ve canlı görünümünü geri getirmek için Tüm vücut bölgelerine,ayaktan kalçalara ,basenden sırt ve göbek bölgesine,kollardan boyuna kadar uygulama yapmanıza olanak sağlar.

Selülit Görünümü 

Selülit Bayanlarda sıklıkla görünen bir sorundur. Selülit , deri altındaki yağların düzensiz ve aşırı büyümesi sonucu portakal kabuğu görünümlü bir dolaşım bozukluğudur. Vücudun, kol,bacak ve kalça bölgelerinde  kendini gösterir.

Miracle Shaper terapi,vücut bakım şekillendirme sistemi Selülitli bölgelerdeki bağ dokuyu uyararak kan dolaşımını hızlanır. Lenf dolaşımı tekrar eski haline gelir. Vücutda anormal biriken sıvılar vücuttan atılarak. Vücudun Canlı,esnek,pürüzsüz görünümüne kavuşmasını sağlar

Ödem Şişlik & Ağrı

 

Yer çekiminin etkisi ve hareketsizlikle ayaklarda lenfatik dolaşımın azalması sonucu kan birikmesi ve ödem oluşumu olur. Bunun sonucunda Bacaklarda ağrıya, ödem oluşumu ile şişkinlik yapar. Miracle Shaper terapi,vücut bakım şekillendirme sistemi Baskılı Mikro titreşimlerle kan dolaşımının canlanmasını sağlar. Lenfatik sistemi derinlemesine harekete geçirerek bacakların incelmesine ,hafiflik hissi yaratarak ağrının azalmasına rahatlamaya yardımcı olur.

Cilt Gençleştirme

Miracle Shaper terapi,vücut bakım şekillendirme sistemindeki Küresel topların ciltte ileri geri itip çekme hareketi ile lenf dolaşımı hızlandırır. Bağ dokuyu güçlendirir. Cilt tonunda canlanma pürüzsüz bir cilt oluşumuna yardımcı olur.

Cilt Sıkılaştırma

Sıkıştırmalı senkron titreşimlerle bağ dokuyu ve kasları hareketlendirerek güçlendirir.İstenmeyen sarkmalarıve cit bozukluklarını Miracle Shaper terapi,vücut bakım şekillendirme sistemi düzenlemeye yardımcı olur.

Bağ dokuyu etki yaparak cildin esnek yapısına kavuşmasına yardım eder.

Selülit Görünümünü giderir

Kırışıklıkları azaltır.

Kan dolaşınına hızlandırır.

Kanlanmayı Hızlandırarak.Ağrıyı ortadan kaldırır.

Toksinlerin vücuttan atılamasını sağlar.

Cildi sıkılaştırır

Dokuları iğileştirir

Cildi yeniden şekillendirir.